09199646224 @nashretorang

شگفتی وجود

درباره کتاب شگفتی وجود:

جف فاستر (Jeff Foster) خالق کتاب پرفروش عمیق‌ترین پذیرش، در کتاب شگفتی وجود (The wonder of being) سعی ندارد تا به شما بیاموزد که چطور شخصی بیدار یا روشن ضمیر باشید یا چطور تمرینات معنوی انجام دهید؛ چرا که تمامی این‌ها، حتی قشنگ‌ترینشان می‌آیند و می‌روند و ماندگار نخواهند بود. در حقیقت فاستر در این کتاب می‌خواهد در مورد چیزی سخن بگوید که نمی‌آید و نمی‌رود.

او به موضوعی اشاره دارد که از تلاش‌های شما برای بیدار شدن و کندوکاوتان برای روشن ضمیری و تجاربتان از حالات شادمانی، آرامش، سکوت و... فراتر می‌رود و شما را به کسی که واقعاً هستید می‌رساند. آشنایی و ملاقات با کسی که جایی در اعماق وجودتان پنهان شده و منتظر است تا شما ماجراجویی‌تان را برای پیدا کردنش آغاز کنید؛ ماجراجویی که همراه با عشق مسیری پر از یادگیری برایتان رقم می‌زند.

پس شگفتی وجود را بخوانید تا بفهمید چه کسی هستید. کجای این جهان هستی ایستاده‌اید و چیزی را که در اعماق وجودتان همیشه می‌دانستید، مجدداً به خاطر آورید. این کتاب ممکن است تصورات شما را در مورد اینکه «معنویت» چیست یا چه نیست به چالش بکشد و این ایده‌ها و تصوراتتان را زیر سؤال ببرد و پایان این تصور باشد که شما یک شخص حقیر در دنیایی بزرگ و به نحوی جدا از کل هستید.

نکته‌ی قابل توجه این کتاب در آن است که نیازی نیست هیچ یک از مطالب آن را به طور کامل درک کنید. زیرا ورای تلاش ذهن برای فهمیدن و سوای هرگونه سردرگمی که ممکن است حین خواندن این کتاب تجربه کنید، باید بدانید که جف فاستر نمی‌خواهد چیزی را به شما تعلیم دهد، بلکه اینجاست تا یادآور مبحثی باشد که همواره آن را می‌دانسته‌اید.

کتاب شگفتی وجود مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید به دور از کلیشه‌های رایج و با روشی کاربردی و عملی به خودشناسی برسید و بتوانید به طور دقیق آینده‌ای را برای خود ترسیم کنید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

قیمت : 155,000 تومان
افزودن به سبد خرید

جدیدترین محصولات

مقدمه‌ای بر استارت آپ‌های موفق

269,000 تومان
مشاهده

خاکستر علفزار سوخته

140,000 تومان
مشاهده

با چشم‌های بسته گذر کردم

70,000 تومان
مشاهده

آدم‌ها و دودکش‌ها

70,000 تومان
مشاهده

Electronics Black Wrist Watch

Brand
Category: Electronics
SKU: MS46891340

$40.00
  • Ultrices eros in cursus turpis massa cursus mattis.
  • Volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus.
  • Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris.