09199646224 @nashretorang

کتاب کوچک لوکا

دربارۀ کتاب کوچک لوکا:

قطعا این جمله را شنیده‌اید که «خوشبختی، دیدن نشانه‌های کوچک است!» شبیه به دیدن یک الماس در میان انبوهی از زباله‌های بدبو و زشت. کتاب کوچک لوکا (The Little Book of Lykke) با زیبایی و هنرمندی خاصی درباره چگونه شاد بودن صحبت می‌کند و به شما می‌آموزد که چطور عوامل ساده و کوچک اما مهم شاد زیستن را در کنار هم قرار دهید. مایک وایکینک (Meik Wiking) برای نگارش این کتاب به بسیاری از کشورهای جهان سفر کرده و با مشاهده شیوه و سبک زندگی افراد در هر مکانی،‌ نتایج جالبی از چگونه شاد زیستن گرفته است.

در کتاب کوچک لوکا با شش عامل مهم روبه‌رو می‌شوید که وایکینگ هر کدام از آن‌ها را به شکل دقیق بررسی می‌کند و در نهایت به شما نشان می‌دهد که چطور و با انجام چه کارهایی می‌توانید در گروه خوشبخت‌ترین مردمان جهان قرار بگیرید. این شش عامل،‌ با هم بودن، پول، سلامتی، آزادی، اعتماد و مهربانی هستند که با بررسی دقیق هر یک از آن‌ها شیوه چگونه سعادتمند زیستن را یاد می‌گیرید.

کتاب کوچک لوکا 9 فصل دارد که دو فصل اول آن به توضیح اهمیت شادی و چگونگی سنجش آن اختصاص دارد. مایک وایکینگ در 6 فصل بعدی کتاب،‌ همان شش عاملی را که از آن نام بردیم،‌ به شکل مفصل و دقیق توضیح می‌دهد و در نهایت در فصل نهم پازل خوشبختی و شاد زیستن را کامل می‌کند.

این کتاب یک راهنمای جهانی برای شاد بودن است که رویکرد جدیدی را برای رسیدن به این امر به شما ارائه می‌دهد و با کمک آن می‌توانید کیفیت زندگی خودتان را بهبود ببخشید و دنیای بهتری را برای زندگی کردن بسازید.

جدیدترین محصولات

مقدمه‌ای بر استارت آپ‌های موفق

269,000 تومان
مشاهده

خاکستر علفزار سوخته

140,000 تومان
مشاهده

با چشم‌های بسته گذر کردم

70,000 تومان
مشاهده

آدم‌ها و دودکش‌ها

70,000 تومان
مشاهده

Electronics Black Wrist Watch

Brand
Category: Electronics
SKU: MS46891340

$40.00
  • Ultrices eros in cursus turpis massa cursus mattis.
  • Volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus.
  • Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris.