09199646224 @nashretorang

هیچ چیز شخصی نیست

دربارۀ کتاب هیچ چیز شخصی نیست

همه‌ی ما بارها به دنبال خوشبختی گشته‌ایم: تلاش برای رسیدن به قدرت، دست‌ یافتن به ثروت، به فردی مشهور تبدیل شدن، و بسیاری کارهای دیگر که هیچ کدام حتی ما را به خوشبختی نزدیک نکرده‌اند. شاید شما همیشه قصد رسیدن به این هدف بزرگ را داشته‌اید، اما راه و روش درست رسیدن به آن را نمی‌دانستید.

در میان فعالیت‌ها و دغدغه‌های هرروزه‌ی ما، چیزی در حال از دست رفتن است؛ چیزی که فقدان آن مساوی با از بین رفتن انسان است: گوهر درون. امروزه، ما حتی فرصت آن را نداریم که درباره‌ی خود بیندیشیم و به طبیعت وجودمان - که عنصر اصلی زندگی هر انسانی است - بازگردیم.

کتاب هیچ چیز شخصی نیست (Nothing personal: seeing beyond the illusion) نوشته‌ی دانیل ایروی (Daniel Erway)، به شما رمز و رازهایی را می‌آموزد که با به کار بستن آن‌ها می‌توانید به طبیعت خود رجعت کرده و با جهان به یگانگی برسید. شما واقعاً که هستید؟ از کجا آمده‌اید؟ به کجا خواهید رفت؟ آیا تاکنون به این سؤالات اندیشیده‌اید؟ آشکار شدن حقیقت وجود و گوهر درون شما در گرو پاسخ به این پرسش‌های حیاتی است. درون‌بینی و معنوی زیستن نیز، لازمه‌ی رسیدن به زندگی سرشار از آرامش و خوشبختی است.

نیرمالا با تواضع و فروتنی تمام، به هر پیشامد و امر جدیدی که باعث شود اندکی بیشتر به درون خود نظر افکنیم و طبیعت خود را دریابیم خوشامد می‌گوید. به همین دلیل در هر صفحه از نوشته‌های او تلاش برای فهم هرچه بیشتر جهان و یگانگی با آن را - از ابتدایی‌ترین موضوعات تا پیچیده‌ترین و کلی‌ترین آن‌ها - احساس می‌کنید. او مانند عارفی آزاده قصد دارد از مصائب زندگی راهی را برای رسیدن به مبدأ و منشأ وجود پیدا کند.

با وجود آنچه گفته شد، کتاب هیچ چیز شخصی نیست، به دام کلی‌گویی یا پیچیدگی نمی‌افتد. آموزه‌های این کتاب به دلیل صداقت نویسنده و توان آن برای نگارش آن‌ها، به راحتی قابل فهم‌اند و هر خواننده‌ای می‌تواند به وسع خود از آن‌ها بهره ببرد. با این حال، دانیل ایروی خود معتقد است که این کتاب برای آموزاندن و اضافه کردن به دانش خوانندگان پدید نیامده است؛ بلکه هر کلمه از آن اشاره به حقیقتی است که افراد، خود، باید برای یافتن آن تلاش کنند. اگر این آموزه‌ها به قلب شما نفوذ کنند، حقیقت نیز به دنبال آن‌ها در زندگی شما وارد خواهد شد.

دانیل ایروی (یا همان نیرمالا) در این کتاب، راهی عملی را برای رسیدن به آنچه می‌خواهید پیش پای شما قرار داده است؛ پس اگر قصد بهره بردن از آن را دارید، مطالعه و به‌کاربستن آموزه‌های آن را از دست ندهید.

قیمت : 172,000 تومان
افزودن به سبد خرید

جدیدترین محصولات

مقدمه‌ای بر استارت آپ‌های موفق

269,000 تومان
مشاهده

خاکستر علفزار سوخته

140,000 تومان
مشاهده

با چشم‌های بسته گذر کردم

70,000 تومان
مشاهده

آدم‌ها و دودکش‌ها

70,000 تومان
مشاهده

Electronics Black Wrist Watch

Brand
Category: Electronics
SKU: MS46891340

$40.00
  • Ultrices eros in cursus turpis massa cursus mattis.
  • Volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus.
  • Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris.