09199646224 @nashretorang

گله ببرها

دربارۀ کتاب گله ببرها:

شاید انتخاب عنوان گله ببرها (Herding tigers) برای یک کتاب در حوزه مدیریت و رهبری، عجیب به نظر برسد اما این نام کاملا هوشمندانه و دقیق برگزیده شده است. تاد هنری (Todd Henry) در این کتاب تلاش می‌کند تا نشان دهد که افراد قدرتمند یک گروه چگونه مانند ببرهای یک گله‌ی بزرگ، مستقل عمل می‌کنند اما در عین حال موفقیت و پیشرفت را برای همه اعضا به ارمغان می‌آورند.

این کارمندان خلاق و باهوش به رهبری شایسته نیاز دارند که در عین استقلال، پیوند محکمی بین اعضای گروه به وجود بیاورد و با روشی سازنده آن‌ها را در مسیر اهداف عالی هدایت کند. این افراد در لحظه‌های حساس دور هم جمع می‌شوند و تلاش می‌کنند کاری را انجام‌دهند تا بهترین نتایج حاصل شوند.

یک رهبر خوب، همزمان با توسعۀ توانایی گروه برای به دوش کشیدن کار جدید و چالش‌برانگیز، افراد خلاق را در جهت رسیدن به اهداف، پرورش می‌دهد. علاوه بر این باید چندین ذینفع و سهامدار (‌مشتری، مدیر و گروه خود) ‌را مدیریت کند و بتواند راهکار درست را از میان هزار و یک فرصت، تشخیص ‌دهد. یک مدیر موفق باید عزت‌نفس افراد با استعداد و با ذکاوت گروه خود را مدیریت کند و هم‌زمان به آن‌ها دربارۀ کاستی‌های موجود پاسخگو باشد.

در بخش اول این کتاب، هم در مورد تغییرات اساسی که رهبران خلاق کارآمد در گروه خود ایجاد می‌کنند و هم درباره نحوۀ تقویت آن‌ها نکاتی یاد خواهید گرفت. برخی از این اصول و قوانین، متناقض و عجیب هستند، به همین دلیل است که بسیاری از رهبران نمی‌توانند آن‌ها را بپذیرند. از همین‌ رو چند فصل اول ‌به تفکر عمیق و درون‌نگری شخصی نیاز دارند.

در نیمۀ دوم کتاب، روش‌های عملی برای احترام‌گذاشتن به تمرکز گروه، مدیریت زمان اعضای گروه و حفظ اعتماد و نیز اقدامات هفتگی، ماهانه و فصلی را شرح داده خواهد شد که توانایی شما برای رهبری را تقویت می‌کنند. خواهید دید که گفت‌وگوهای آگاهانه چطور می‌توانند تنش و درگیری را خنثی کنند.

همچنین یاد می‌گیرید چگونه انرژی گروه خود را مدیریت کنید تا اعضای گروه در چرخۀ دائمی مشکلات و اتفاقات، فرسودگی شغلی و احیای آن قرار نگیرند. این مشکلی است که بسیاری از گروه‌های خلاق با آن دست‌به‌گریبان هستند. شما با خواندن این کتاب درمی‌یابید که بهترین رهبران چگونه با ایده‌های جدید به گروهشان انگیزه می‌دهند و به اعضای گروه کمک می‌کنند که وقت خود را صرف فعالیت‌های مؤثر و نه فقط فعالیت‌های کارآمد کنند تا بتوانند در آینده‌ای نه‌چندان دور، روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

قیمت : 190,000 تومان
افزودن به سبد خرید

جدیدترین محصولات

مقدمه‌ای بر استارت آپ‌های موفق

269,000 تومان
مشاهده

خاکستر علفزار سوخته

140,000 تومان
مشاهده

با چشم‌های بسته گذر کردم

70,000 تومان
مشاهده

آدم‌ها و دودکش‌ها

70,000 تومان
مشاهده

Electronics Black Wrist Watch

Brand
Category: Electronics
SKU: MS46891340

$40.00
  • Ultrices eros in cursus turpis massa cursus mattis.
  • Volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus.
  • Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris.