09199646224 @nashretorang

بینش

دربارۀ کتاب بینش:

بینش مانند دیگر حواس بدن است و برای بروز و ظهور آن به انجام کار خارق العاده‌ای نیاز نیست. هر کس به طور ذاتی و طبیعی این احساس را در وجودش دارد و نیازی به خلق آن نیست. نسبت به بینش دو دیدگاه وجود دارد: بعضی افراد آن را احساس و فرایندی درونی می‌دانند و بعضی دیگر آن را نوعی آگاهی و دانش می‌دانند. با این حال بینش همان چیزی است که به شما این امکان را می‌دهد درست را از نادرست تشخیص دهید و مسیری را که شایسته‌اش هستید برای خود برگزینید.

بسیاری از افراد به‌طور طبیعی بینش قوی‌تری دارند، مانند افرادی که از بدو تولد حس شنوایی قوی دارند. از طرفی برخی از افراد، زمانی را صرف می‌کنند تا بینش خود را تقویت کنند؛ مانند بسیاری از شما که آموزش دیده‌اید از دوران کودکی سایر حواستان را نیز به کار ببرید. برای شنیدن به صدا، برای دیدن به تصاویر سه بعدی و برای بینش به عواطف نیاز دارید.

آموزش و به‌کارگیری بینش به‌اندازه سایر حواس ارزشمند است. اگر بینش نداشته باشید، بخش مهمی از دنیا را از دست می‌دهید. معنای لغوی بینش، یادگیری از درون است. آگاه باشید و یاد بگیرید به حس درونی خود اعتماد کنید. در این صورت قوی‌تر خواهید شد. در مسیر خلاف آن چیزی که فکر می‌کنید درست است، حرکت و عمل نکنید و در مورد چیزهایی که حس می‌کنید درست نیست، گفت‌وگو نکنید.

وقتی یاد می‌گیرید به حس بینش خود اعتماد کنید و آن را به کار ببندید، این حس نیز تقویت شده و دیر یا زود به حواس دیگر درون شما شبیه خواهد شد و شما را به سمت خوبی‌ها هدایت و از خطر دور خواهد کرد.

دو زانتاماتا (Doe Zantamata) در کتاب بینش (Happiness in Your Life - Book Two: Intuition) به شما کمک می‌کند تا این احساس را در درون خود تقویت کنید یا اینکه از آن در برای بهبود وضعیت زنگیتان بهر برید.

قیمت : 65,000 تومان
افزودن به سبد خرید

جدیدترین محصولات

مقدمه‌ای بر استارت آپ‌های موفق

269,000 تومان
مشاهده

خاکستر علفزار سوخته

140,000 تومان
مشاهده

با چشم‌های بسته گذر کردم

70,000 تومان
مشاهده

آدم‌ها و دودکش‌ها

70,000 تومان
مشاهده

Electronics Black Wrist Watch

Brand
Category: Electronics
SKU: MS46891340

$40.00
  • Ultrices eros in cursus turpis massa cursus mattis.
  • Volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus.
  • Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris.